אנא השאירו את הפרטים הבאים או חייגו  משפחתונים חיפה

  הגעתם לשלב בו צריך לשלוח את הפעוט המתוק למסגרת חינוכית במהלך שעות היום? זה הזמן להתחיל בחיפוש אחר משפחתונים. אם נאמר את האמת, לא מדובר במשימה קלה, אבל כשזה נוגע לילדים, חשוב לדייק עבורם ולסדר שקט נפשי עבורכם. המסגרת החינוכית צריכה להוות קרקע פורייה ויציבה עבור הילד, מקום בו הוא יחוש מוגן ועטוף, ובאותו זמן גם יקבל מיומנויות הכרחיות להתפתחות השכלית והמוטורית שלו. למתגוררים בחיפה המחפשים משפחתונים בחיפה ,משפחתון פז יענה לכם על צרכי הילד ויספק לכם שקט נפשי.

  ישנן מסגרות חינוכיות רבות המיועדות לילדים, חלקן מוגדרות כ'גן ילדים' ואילו חלקן כ'משפחתון'. ההבדל בין השניים היא מכסת הילדים המותרת בכל גן. אם בגן רגיל מדובר בילדים רבים השוהים תחת הפיקוח של אותו צוות מצומצם, במשפחתון יהיו כשליש מכמות הילדים, ומתן היחס האישי ותשומת הלב יתאפשרו בדיוק ובקלות רבה יותר. מה הילד שלנו צריך? ואיך המשפחתון בא לענות על כך? כל התשובות במאמר. 

  משפחתונים בחיפה באווירה ביתית

  בשיאו של התהליך הבחירות במשפחתונים חיפה? הדגשים שלכם לבחירת המשפחתון המושלם צריכים להיות בפן הרגשי ובפן החוויתי. הילד צריך להרגיש שהגן הוא אזור הנוחות שלו, בו יש לו מקום לצד הילדים הנוספים ומול הגננות, שהוא מקבל סל כלים רחב והוא יוצא עם "תיק" ביצועים עמוס לדרך, תוך הקניית ביטחון עצמי. לצד זאת, חשוב שהוא יתפתח גם מבחינה קוגניטיבית ומוטורית, ואת זה משיגים באמצעות גיוון של פעילויות מפתחות ומאתגרות. 

  משפחתון פז  בדיוק מציע גם יחס לבבי וחם וגם פעילויות רבות ומגוונות כמו שירי אצבעות, מוזיקה ותנועה משחקים דידקטיים, עבודת כפיים כגון לישת בצק והדבקה, סיפורים בהמחשה ופעילויות בגיגית מים. 

  נהנים בפעילויות אטרקטיביות בטבע במשפחתונים בקרית אליעזר

  ילדים קטנים אוהבים לבצע פעילויות תחת כיפת השמיים, מקומות בהם הם יכולים להתרוצץ ולהרגיש חופשיים. לכן, חשוב לבחור במשפחתונים בהם ישנן גם פעילויות בטבע, כמו יציאה לחורשים וכו'. 

  במשפחתון פז הצמוד לחורש ולגן שעשועים הילדים נהנים מטיול בחורשה, טיפוס על עצים ,איסוף עלים ואצטרובלים ומשחק בגן שעשועים.

  לכל המעוניינים משפחתונים חיפה משפחתון פז  בהחלט מתאים

  משפחתון פז, הינו גן פרטי בחיפה, המיועד לילדים בגילאי 3 שבועות-3 חודשים. המקום המושלם לקבלת סל רחב של כלים ומיומנויות לחיים. 

  משפחתונים בחיפה

  משפחתונים בחיפה וקרית אליעזר

  הילד שלכם הגיע לשלב בו הוא צריך לפרוש כנפיים ולעזוב את הקן למשך שעות היום? זה הזמן להתחיל לחפש משפחתונים בחיפה! לא נשקר, משימת החיפוש איננה קלה במיוחד, אולם לאחר שמבצעים את הבחירה הנכונה היא עשויה להיות מתגמלת, ולהרוות בכם נחת ושקט נפשי. הגן צריך להיות מקום פורה וחם, לגרום לו להרגיש שהוא נמצא בביתו השני ומתוך כך לפתח אותו ולהקנות לו מיומנויות חדשות שטרם רכש, אשר הכרחיות במסע ההתבגרות שלו. אחד המשפחתונים המומלצים באזור הינו משפחתון פז. 

  מה שמבדיל משפחתון מגן ילדים קלאסי, הינו מכסת הילדים המקסימלית. אם בגן ילדים רגיל ילדכם מתחלק עם עוד ארבעים ילדים בתשומת ליבה של הגננת, כאן מדובר במספר קטן של ילדים, הזוכים לרווחה רבה ויחס אישי ופרטני לאורך כל הדרך. אז מה חשוב שיהיה במשפחתון בו אתם בוחרים? לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא. 

  כך תזהו את המשפחתון המושלם מבין משפחתונים בחיפה

  כאשר עומדים בפני בחירת משפחתון, יש שתי סוגיות מרכזיות שאמורות לעניין אתכם: כיצד הילד ירגיש כאן? והאם המשפחתון מציע מספיק פעילויות מפתחות ומעצימות? כדי שהילד אכן ירגיש בנוח לשהות לאורך כל שעות היום במשפחתון, חשוב לשים לב שהצוות החינוכי מקנה תחושה ביתית, מלווה בחום, אהבה וביטחון עצמי. ככל שירבו באלו, כך הילדים יהיו נינוחים ורגועים יותר. נוסף על כך, פעילויות ממלאות חלק חשוב בהתפתחות המוטורית והרגשית של הילד, והן מאפשרות לו למצות עד תום את המסגרת החינוכית כחלק ממסע ההתבגרות האישי שלו. 

  משפחתונים בחיפה כדוגמת משפחתון פז מציעים כל מני פעילויות כמו סיפורים בהמחשה, שירי אצבעות, משחקים דידקטיים ,תנועה וריקוד לימוד חוויתי ויצירתי עם חומרים מגוונים, משחקים עם דגש על מוטוריקה עדינה עוד, אלו אכן נחשבות לפעילויות משפרות מיומנות. 

  משפחתון פז בקרית אליעזר 

  במשפחתון פז הילדים נהנים מטיול בחורשה הצמודה ,מפיקניק פירות בין העצים ,טיפוס על עצים ואסיפת "אוצרות" מן הטבע.

  משפחתון פז, הינו משפחתון חם, מפתח ואוהב שנמצא בחיפה. מיועד לגילאי 3 חודשים – 3 שנים. 

  משפחתונים בקריית אליעזר

  עד שנות ה-60 של המאה הקודמת, משימת הטיפול בילדים נפלה על האימהות שנשארו בבית, והיו למעשה עקרות בית. עם זאת, כידוע לכולם זה לא סוד שהזמנים השתנו- בשנות ה- 60 נוצר מצב בו עלה הביקוש לידיים עובדות, וזאת הייתה הזדמנות פז לנשים ואימהות צעירות להגשים את ייעודם גם במסגרות מחוץ לביתן. בגלל שינויים שנוצרו בעקבות תהליכים חברתיים וכלכליים שהמדינה עברה בזמנו, האימהות החלו להרשות לעצמן לצאת מהבית, ללכת לעבוד ולהגשים את עצמן, וכך החלה תקופת פריחתם משפחתונים בקריית אליעזר. המשפחתונים בעצם מיועדים לתינוקות, כמו גם לפעוטות בגילאים 0-3 כמסגרת חינוכית יומית. בכל משפחתון ישנם לא יותר מ-5 תינוקות, והם לרוב פועלים בבית המטפלת. בעקבות השינויים, הורים רבים מחפשים גם באזור חיפה בשכונת קרית אליעזר ובת גלים משפחתונים איכותיים ובטוחים לילדיהם, כמו משפחתון פז.

  משפחתונים בקריית אליעזר – כל היתרונות

  כאמור, ישנן מספר אופציות נוספות למסגרות לעוללים רכים מלבד משפחתונים בקריית אליעזר, כמו פעוטונים, מעונות או אפילו מטפלת אישית. אז למה דווקא מומלץ לבחור במשפחתונים? פעוטונים ומעונות הן מסגרות פרטיות למחצה (פעוטון) או בפיקוח משרד התמ"ת (מעונות), בהן מונה מספר הילדים בקבוצה בין 10-15 תינוקות ופעוטות. בדרך כלל הפעוטונים והמעונות המיועדים לבני 0-3 נמצאים בתוך מבנה הגן בו נמצאים גם הילדים הבוגרים יותר, ומבחינת המסגרת עצמה, יש בה לא מעט נוקשות כשצמודים למערכת שעות ללא גמישות. לכן, עליכם בתור הורים להחליט איפה הקטנטן שלכם ירגיש יותר בבית- במבנה גן גדול מלא ילדים מכל הגילאים עם נוקשות בשעות או במשפחתון כשמו כן הוא- מסגרת קטנה, ביתית ומשפחתית עם הרבה תשומת לב לכל ילד וילד.

  איפה אפשר למצוא משפחתון?

  אז בין אם משפחתך מתגוררת בקריית אליעזר, והחלטת לחפש משפחתונים ולא יודעת במי לבחור, להלן כמה יתרונות של המשפחתון של פז:

  • המשפחתון ממקום בדירה מוארת נקיה ומאווררת שהוסבה במיוחד לצרכי המשפחתון עצמו עם כל האבזור המיוחד והציוד המותאם בדיוק לפינות הפעלות לתינוקות ופעוטות בין 0-3
  • פז מנהלת המשפחתון צברה מעל ל-15 שנות ניסיון בתחום החינוך לגיל הרך, ועובדות שם גם סייעות קבועות עם לב חם ואוהב לכולם
  • האווירה במשפחתון מושתת על נתינת הרגשה ביתית לכל אחד מהקטנטנים באופן אישי, מה שיוצר אווירה מלאת אהבה עוטפת, מבלי הנוקשות של לוח זמנים קבוע.
  • המשפחתון עצמו מחובר לרשת מצלמות אינטרנט כי בטחון ובטיחות הילדים הם מעל לכל.

  אנא השאירו את הפרטים הבאים או חייגו

   עוד בנושא

   להמשך קריאה

   גני ילדים בבת גלים

   כל מה שביקשתם הוא למצוא משפחתון שייתן מענה למה שאתם מבקשים, כדי שתוכלו להיות רגועים בעבודה עם ראש שקט שהקטנטנים שלכם נמצאים במסגרת חינוכית לראשונה בחייהם. הורים רבים בחיפה אינם מעוניינים לשלוח אל ילדיהם אל גני ילדים בבת גלים, על אף שמדובר על גני בסמוך...
   להמשך קריאה

   משחק בחוץ

   לגלות את הסביבה שלך ילדים אוהבים לבלות בחוץ: לבקר בגן שעשועים,לרוץ על הטיילת בחוף הים,בפארק ועוד. החיבה הזאת היא לא סתם הנאה אלא גם הזדמנות לפתח את הסקרנות ומיומנויות אחרות כגון מוטוריקה גסה ועדינה, התמצאות במרחב, חיזוק שרירי הגוף והיציבה, ויסות חושי, קורדינאציה ועוד. במשפחתון שלנו, הילדים...
   להמשך קריאה

   תזונת הילד שלכם חשובה לנו!

    תזונת הילד שלכם חשובה לנו! במשפחתון שלנו הילדים ייהנו בכל יום מתפריט עשיר ומזין, המורכב מחומרי גלם איכותיים ,בבישול ביתי ומזין. תשומת לב והקשבה לכל ילד וילדה! לגן שלנו מגיעים בשמחה ומתקבלים במאור פנים בכל בוקר ובוקר. משפחתון עם קבוצות קטנות מאפשר מבט, תשומת לב והקשבה לכל ילד...
   להמשך קריאה

   משפחתונים חיפה

   הגעתם לשלב בו צריך לשלוח את הפעוט המתוק למסגרת חינוכית במהלך שעות היום? זה הזמן להתחיל בחיפוש אחר משפחתונים. אם נאמר את האמת, לא מדובר במשימה קלה, אבל כשזה נוגע לילדים, חשוב לדייק עבורם ולסדר שקט נפשי עבורכם. המסגרת החינוכית צריכה להוות קרקע פורייה ויציבה...
   להמשך קריאה

   משפחתון בקרית אליעזר

   ילדים בגיל הרך זקוקים למסגרת עוטפת, חמה, מלטפת ומחבקת. ישנם כל מני סוגים של מסגרות עבור ילדים קטנים, גן ,מעון ומשפחתון. במשפחתון שמים דגש על מספר הילדים השוהים בגן. זה מאפשר לצוות הגן להעניק יחס אישי לכל ילד וילד, להיות קשובים לצרכיו האישיים ולסייע בפיתוחו...
   להמשך קריאה

   סדר היום במשפחתון פז

   אנחנו מאמינים שילדים בגיל זה מלאים בסקרנות ,ברצון להתחבר לילדים אחרים ומרוכזים בצרכים האישיים שלהם. לכן אנו דוגלים בשיטה חינוכית המאפשרת ביטוי עצמי של הילדים והקשבה למה שקורה כאן ועכשיו. בהתאם לזאת הגן מתנהל בסדר יום גמיש ולא נוקשה. סדר יום המתאים את עצמו לצרכי...
   להמשך קריאה
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support